• TAM DALGA KONTROL ELEKTRONİĞİ

  TAM DALGA KONTROL ELEKTRONİĞİ

  Elektronik kontrol, delme sırasında motor çıkışının yüke sürekli olarak uyarlanmasını sağlar. Avantajları, düşük hızda yüksek performans ve sabit bir sıralamadır. Yük tepe noktalarının çok yüksek olması gerekiyorsa, aletin kırılmasını ve önlenebilir hasarları önlemek için elektronik tork kontrolü etkinleştirilecektir. BDS makineleri ile çalışan güvenliğine aktif katkı.
 • KARBON FIRÇA GÖSTERGESİ

  KARBON FIRÇA GÖSTERGESİ

  Profi-PLUS sınıfındaki makinelerde, karbon fırçalar için yeni bir görsel aşınma kontrolü sağlanmıştır. Aşınmış karbon fırçaları zamanında değiştirerek makinenizin motorunu hasardan korumuş olursunuz.
 • HIZ & TORK KONTROLÜ

  HIZ & TORK KONTROLÜ

  BDS ProfiPLUS sınıfı manyetik delme makineleri, delme, kılavuz çekme, yarış veya havşa açma sırasında tam RPM'yi ve ayrıca gerekli torku elde etmenize yardımcı olmak için Hız ve Tork kontrol potansiyometresi ile donatılmıştır.
 • YAĞ BANYOSU ŞANZUMAN

  YAĞ BANYOSU ŞANZUMAN

  BDS, güçlü ve dayanıklı motorlara sahip çok çeşitli yüksek verimli manyetik karot delme makineleri sunar. Spektrum 800 W ile 2.300 W arasındadır. Manyetik karotlu matkap teknolojisinin yüksek performans gereksinimleri için tasarlanmıştır. BDS, tamamen yağa gömülü çok kademeli dişli kutularına sahip makineler üretmektedir. BDS manyetik karotlu delme makineleri sağlam ve güvenilirdir.
 • İÇ YAĞLAMA

  İÇ YAĞLAMA

  Gerektiği yerde kesme yağı. Bu prensip her zaman tam miktarı ve tüm kesim alanına eşit dağılımı sağlar. Matkabın kuru çalışması ve aşırı ısınması yok, aşırı soğutma sıvısı kullanımı yok. Takım hizmet ömrü ve çalışma sonuçları önemli ölçüde iyileşecektir.
 • ANAHTARSIZ HIZLI DEĞİŞİM MANDRENİ

  ANAHTARSIZ HIZLI DEĞİŞİM MANDRENİ

  Takım değiştirme süresini azaltmaya ve takım kırılmasını önlemeye yardımcı olur. Dairesel kesicileri sıkmak için vidalamaya gerek yoktur. Vidaların gevşemesinden kaynaklanan kazaları önleyin.
 • DÖNER TABAN

  DÖNER TABAN

  Döner Taban, BDS manyetik karot delme makinelerinde bir ayar cihazıdır. Kullanmak için: Makineyi kabaca yerine getirin, mıknatısı etkinleştirin, Döner Taban kilitleme mekanizmasını devre dışı bırakın ve şimdi makineyi tam olarak ayarlayın. Özellikle baş üstü veya yatay çalışma için bir rahatlama.
 • ENTEGRE SOĞUTMA TANKI

  ENTEGRE SOĞUTMA TANKI

  Profesyonel serideki BDS Manyetik karotlu delme makinesi, delme sırasında sürekli yağlama sağlayan entegre soğutma tankı ile donatılmıştır. Tank, makinenin gövdesine entegre edilmiş olup, tek bir ünite gibi görünecek şekilde tasarlanmıştır.
 • KOMPLE İÇ KABLOLAMA

  KOMPLE İÇ KABLOLAMA

  BDS Manyetik Karot Delme Makinelerinin kullanımı güvenlidir. Dahili kablolama sayesinde kablolar yırtılmaya karşı korunur.
 • BÜYÜK GÜVENLİ ŞALTERLER

  BÜYÜK GÜVENLİ ŞALTERLER

  Motor ve manyetik güç için büyük anahtarlar ayrılmıştır ve kullanımı güvenlidir, yani karışıklık imkansızdır ve kazalar önlenir. Anahtarın yapısı sayesinde motor anahtarının istenmeden çalıştırılması önlenir.
 • MIKNATIS GÖSTERGESİ

  MIKNATIS GÖSTERGESİ

  Elektromıknatısın yük konfigürasyonu ve rezervleri, ilgili manyetik karot makinesinin performansı için tam olarak uyarlanmıştır. Kullanıcı görsel kontrol ile bilgilendirilir. LED yeşil: Manyetik yapışma minimum gereksinimleri karşılar. LED kırmızısı: Manyetik yapışma yeterli değildir, çünkü düşük malzeme kalınlığı veya bir kat cila, dövme ölçeği veya çinko nedeniyle azalır.
 • TERS DÖNÜŞLÜ MOTOR

  TERS DÖNÜŞLÜ MOTOR

  Ters çevrilebilir motor, diş açma veya kılavuz çekme için önemli bir özelliktir. Ters çevrilebilir motor, dişlere zarar vermeden muslukları çıkarmayı kolaylaştırır. Tersine çevrilebilir motor ile sol el musluğu da mümkündür.
 • TEK FAZLI MAKİNA

  TEK FAZLI MAKİNA

  Tüm BDS manyetik matkapları, tek fazlı bir güç kaynağı üzerinde çalışır. Tek fazlı, konut ortamlarında daha yaygın olarak bulunur ve satın alınması üç fazlı güç ünitelerinden daha ucuzdur.

Tesis inşaatı ve mühendisliği için tüm performans özelliklerine sahip manyetik karotlu delme makineleri: Tam dalga kontrollü elektronikler, CW/CCW çalışması, çok kademeli vites küçültme, tork kontrolü, KEYLESS hızlı değiştirilebilir mandren sistemi ve çok daha fazlası.

Profesyonel kullanıcının sürekli hizmet için tasarlanmış, iyi tasarlanmış, sağlam makineler bekleyebileceği başarılı bir teknolojiye en iyi giriş. Almanya’da Üretilen BDS kalitesi konusunda kendinizi tatmin edin

Yüksek performans – düşük fiyat. BDS Maschinen, kalite veya performanstan ödün vermeyen, ancak iyi fiyatlar için konfor ve donanımlardan vazgeçebilen profesyonel kullanıcılar için bu yeni makine konseptiyle bir boşluğu doldurmayı hedefliyor.

Özel manyetik karot delme makineleri belirli görevlerde yardımcı olur: çok dar delme durumlarında kullanım, basınçlı hava ile delme, elektrikli veya benzinli tahrikli delme ray profilleri.