BDS Maschinen GmbH

Martinstr. 108, 41063 Mönchengladbach

Genel Müdür

Mr. Martin Dürr

İletişim:

Telefon: 02161-35460

E-Mail: [email protected]

Vergi Dairesi:

Mönchengladbach
Registration number: HRB 6580
DE 119 103 903

Künye – BDS Maschinen GmbH – Lidertek Makina

Sorumluluk Reddi:

İçerik için sorumluluk

Sayfalarımızın içeriği büyük bir özenle oluşturulmuştur. Ancak, içeriğin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmeyiz.
Bir hizmet sağlayıcı olarak, bu sitedeki kendi içeriklerinden genel yasalara göre göre sorumluyuz. Bununla birlikte  hizmet sağlayıcı olarak, iletilen veya depolanan harici bilgileri izlemek veya yasa dışı faaliyete işaret eden durumları araştırmakla yükümlü değiliz. Genel yasalar uyarınca bilgilerin kullanımını kaldırma veya engelleme yükümlülükleri etkilenmez. Bununla birlikte, bu konuda bir sorumluluk, ancak belirli bir ihlalin öğrenildiği tarihten itibaren mümkündür. Uygun ihlallerin bildirilmesi üzerine bu içeriği derhal kaldıracağız.

Bağlantılar için sorumluluk

Bağlantılarımız, içerikleri üzerinde hiçbir etkimiz olmayan üçüncü şahısların harici web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu nedenle, bu harici içerikler için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Bağlantı verilen sayfaların içeriğinden her zaman sayfaların ilgili sağlayıcısı veya operatörü sorumludur. Bağlantı verilen sayfalar, bağlantı sırasında olası yasal ihlallere karşı kontrol edildi. Yasa dışı içerik, bağlantı sırasında tanınabilir değildi. Ancak, bağlantılı sayfaların kalıcı bir içerik kontrolü, somut bir ihlal kanıtı olmadan makul değildir. İhlallerin bildirilmesi üzerine, bu tür bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif hakkı

Site operatörleri tarafından oluşturulan bu sayfalardaki içerik ve eserler telif hakları kanununa tabidir. Telif hakkı sınırları dışında çoğaltılması, işlenmesi, dağıtılması ve her türlü kullanım, ilgili yazarın veya yaratıcının yazılı onayını gerektirir. Bu sitenin indirmeleri ve kopyaları yalnızca özel, ticari olmayan kullanım içindir. Bu taraftaki içerikler işletmeci tarafından oluşturulmadığı sürece üçüncü şahısların telif hakları dikkate alınır. Özellikle üçüncü şahısların içerikleri bu şekilde işaretlenmiştir. Hala bir telif hakkı ihlalinden haberdar olmanız gerekiyorsa, sizden bir not isteriz. İhlallerin bildirilmesi üzerine, bu tür içerikleri derhal kaldıracağız.

Veri koruması

Web sitemizin kullanımı genellikle kişisel bilgiler verilmeden mümkündür.
Tarafımızda kişisel veriler (örneğin isim, adres veya e-posta adresleri) toplandığında, bu mümkün olduğu kadar her zaman ücretsiz olarak gerçekleşir. Bu veriler, sizin açık rızanız olmadan üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir.

İnternet üzerinden veri iletiminin (örneğin e-posta yoluyla iletişim kurarken) güvenlik açıkları olabileceğini lütfen unutmayın. Verilerin üçüncü şahısların erişimine karşı tam olarak korunması mümkün değildir.

İstenmeyen reklam ve bilgi materyallerinin gönderilmesi için üçüncü şahıslar tarafından künye yükümlülüğü bağlamında yayınlanan iletişim verilerinin kullanımı burada açıkça hariç tutulmuştur. Sayfaların operatörleri, istenmeyen e-postalar gibi istenmeyen reklam bilgilerinin gönderilmesi durumunda yasal işlem yapma hakkını açıkça saklı tutar.