Manyetik Matkaplar ve Dairesel Kesiciler İçin Aksesuarlar

Manyetik matkaplar için orijinal BDS aksesuarları ve dairesel kesiciler için aksesuarlar, ürünümüzü metal işleme gereksinimleriniz için daha çok yönlü hale getirir.

Soğutma Sıvıları ve Premium Aksesuarlar

BDS Maschinen’den Manyetik Matkaplar İçin Çevre Dostu Kesici Yağları ve Birinci Sınıf Aksesuarlar. Dairesel Kesiciler için Soğutma Sıvısı ve Yağlayıcı Ürün Yelpazesi, HSS Dairesel Kesiciler için Kesme Yağı, TCT Dairesel Kesiciler için Suda Çözünür Soğutma Sıvısı, Dikey ve Yatay Delme için Tüp Paketli Kesme Pastası, Kılavuz Çekme için Kesme Pastası ve Üst Düzey Yağlama Spreyi içerir.

Premium Aksesuar Yelpazesi Weldon Şaftlı Spiral Matkap Uçları, Weldon Şaftlı Havşa Uçları, PowerCLEANER – Yenilikçi Bir Talaş Kaldırma ve Temizleme Aracı, PowerWORKER – Delme Sonrası Metal Talaşları Temizlemek İçin Benzersiz Bir Manyetik Temizleme Aracı, Manyetik Matkaplar için Başlangıç ​​Kitleri, Manyetik Matkapların hareketliliği için Taşıma Çantası, Dairesel Kesiciler için Talaş Koruyucu ve Çok Daha Fazlası.

Ürünleri Görüntüle

Kılavuz Çekme Aksesuarları

ProfiPLUS sınıfı manyetik matkaplar, diş açma için idealdir. ProfiPLUS sınıfı makinelerin seçimi; olası diş çapı, hızlı değiştirilebilir mandren ve kesici uçların boyutuna göre belirlenir. Hızlı değiştirilebilir mandren ile birlikte BDS manyetik matkapları geniş stroke aralığı , takımı değiştirirken hizalama ve merkezleme işlemlerini tekrarlamak zorunda kalmadan hızlı ve verimli çalışmayı kolaylaştırır.
Ürünleri Görüntüle

Mandrenler, Takım Tutucular ve Adaptörler

Weldon şaftlı BDS dairesel kesiciler için – harici sistemler için uygundur. BDS Weldon adaptörler. Weldon şaftlı BDS spiral matkap uçları, piyasadaki standart makineler veya takım tutucu sistemleri ile uyumludur. Weldon şaftlı BDS dairesel kesiciler için takım tutucular. Dairesel kesici ile manyetik matkaplar arasında sürtünmeyle kilitlenen, rahat ve güvenli bir bağlantı sağlarlar.

Ürünleri Görüntüle

Bağlantı Aparatları

ProfiPLUS ve ProfiSTART sınıfı manyetik matkaplar için. Demir dışı metallerin, paslanmaz çeliğin, boruların işlenmesi ve delinmesi için. Kendi manyetik delme makinenizi yapın! BDS, piyasada bulunan manuel delme makineleri ve manyetik matkaplar ile çalışmak için bağlantı mekanizmaları konusunda yeni seçenekler sunar. BDS bağlantı aparatları, 80 ila 250 mm ve 150 ila 500 mm çaplı borular için de uygundur.

Ürünleri Görüntüle

Kaynak Ağzı Açma Makineleri için Aksesuarlar

“Freze kafası, Elmas uçlar, Kılavuz plakalar vb. Freze kafalarındaki yeni  konfigürasyon, daha düşük hızlarda bile düşük darbeli ve düşük titreşimli işleme sağlar. Güçlü motor çıkışı ile birlikte değişken hız kontrolü ve tam dalga kontrol elektroniği ile çok çeşitli malzemeler kolayca işlenebilir. Dört kesme kenarlı yeni uçlar da işlemeyi kolaylaştırır.”

Ürünleri Görüntüle