Almanya’daki Üretim Tesisimizden Manyetik Matkap Uçları.

Profesyonel Delme Gereksinimleri için Almanya‘da Yapılan Dairesel Kesiciler.

Manyetik Matkap Uçları | Dairesel Kesiciler

Manyetik matkap uçları veya popüler olarak Dairesel kesiciler olarak da adlandırılan Kesiciler,
BDS Maschinen GmbH, Almanya fabrikasında üretilen birinci sınıf ürünlerden biridir. BDS, Almanya’daki kendi fabrikasında %100 manyetik matkap ucu üreten Avrupa’daki birkaç üreticiden biridir.

BDS, Mönchengladbach Almanya’da bulunan fabrikada kendi bünyesinde yüksek hızlı çelik dairesel kesiciler üretmektedir. BDS dairesel kesicilerin hammaddesi, dünyanın en iyi çelik üreticilerinden biri olan Böhler Steel’den temin edilmektedir.

BDS dairesel kesiciler, son teknoloji robotların yardımıyla yüksek teknoloji ürünü modern taşlama merkezlerinde üretilmektedir. BDS, pazartesiden cumaya 08:00-16:00 saatleri arasında Mönchengladbach’taki üretim tesisini ziyaret etmenizi memnuniyetle karşılıyor.

BDS ‘nin ürün yelpazesinde başlıca iki tip dairesel kesici vardır, HSS Dairesel Kesiciler ve TCT Dairesel Kesiciler.

BDS Dairesel Kesiciler milimetre ve inç olarak mevcuttur.

HSS Dairesel Kesiciler veya HSS Manyetik matkap uçları olarak da anılırlar, dünya çapında en popüler Dairesel Kesici türüdür.

BDS, kullanılan hammaddeye bağlı olarak üç tip HSS manyetik matkap ucu üretir:

1. HSS-Kobalt %8 HSS Dairesel Kesiciler, M42 yüksek hız çeliğinden yapılmıştır. Daha sert malzemeyi delmek ve daha uzun hizmet ömrü için kullanılır.

2. HSS-VarioPLUS Dairesel Kesiciler M2 yüksek hız çeliğinden yapılmış ve daha sert malzemeyi delmek ve pürüzsüz bir yüzey elde etmek için ekstra sert kaplamaya sahiptir..

3. HSS Standart Dairesel Kesiciler Normal malzemeyi delmek için kullanılan M2 yüksek hız çeliğinden yapılmıştır. Bunlar en uygun fiyatlı dairesel kesicilerdir.

BDS ayrıca üç tip TCT Dairesel Kesici sağlar:

1. TCT Standart Dairesel Kesiciler, özellikle çok sert malzemeleri ve daha büyük çapları delmek için popüler bir tiptir.

2. TCT Plus Dairesel Kesiciler, paslanmaz çelik, HARDOX, INOX vb. malzemelerin delinmesi için sert kaplamalı Dairesel Kesicilerdir. Bu Dairesel Kesiciler, daha fazla ısı direncine ve daha uzun hizmet ömrüne sahiptir.

3. TCT Rail Dairesel Kesiciler, demiryolu raylarını delmek için özel olarak geliştirilmiş kesici tipidir. Daha sert malzemeleri delmek için kullanılır.

BDS dairesel kesicilerinin 30, 55, 75 ve 110 mm kesme derinlikleri mevcuttur.. Çap standart olarak 12 mm ile 130 mm arasında değişmektedir. BDS özel müşteri ihtiyacına göre özel çaplarda üretim yapmaktadır.

Tüm BDS Dairesel Kesiciler, inç veya mm ölçülerinde de mevcuttur.

BDS Dairesel Kesiciler, standart olarak WELDON şaft olarak mevcuttur, ancak üniversal şaft olarak veya istek üzerine de tedarik edilebilir.