Satın Almadan Önce ve Sonra Her Zaman Yanınızda

BDS Premium Servisleri ile Tanışın

Makine Check Up

Manyetik matkaplarınızı bu şekilde en iyi durumda tutarsınız! BDS premium servisleri, makinenizi baştan sona kontrol eder, tüm fonksiyonları test eder ve onarım yapılması gerekiyorsa en uygun maliyetli çözümü önerir. Bir BDS hizmet paketinin kapsamı şunları içerir: -Demontaj ve onarım

  • Sökme ve arıza tespiti
  • Konnektör, anahtarlar ve kabloların kontrolü
  • Daha uzun hizmet ömrü
  • Mil, kızak elemanları ve kömürler gibi sürekli aşınan parçaların değiştirilmesi
  • Armatör, bobin, devre kartları ve mıknatıs, arıza tespiti yapıldıktan sonra kontrol edilir ve değiştirilir

Bireysel danışmanlık

Manyetik matkap teknolojisi hakkında sorularınız mı var? Gereksinimleriniz için hangi makinenin doğru olduğunu bilmek ister misiniz? Size özel tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyacaktır! Merkez ofisimiz ile iletişime geçin. İlgili uzmanla iletişime geçilecek veya geri aranacaksınız. Aramanızı veya e-postanızı bekliyoruz..
Telefon: +90 212 807 10 17
Email: [email protected]

Taşlama hizmeti

BDS dairesel kesici takımlarının yeniden taşlanması takım maliyetlerinizi düşürür. HSS-Co 8 ve HSS-Standart serileri kaliteden ödün vermeden birkaç kez yeniden taşlanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Takımlar, güncel taşlama makinelerinde yeniden işlenir. ORİJİNAL BDS taşlama geometrisi ile profesyonel yeniden taşlama hizmetimizden yararlanın. Talimatlar tatbikat paketine eklenmiştir ve web sitemizdeki indirme alanında mevcuttur.