Android ve iOS için iki özel Uygulama

Devir Hesaplama Uygulaması
BDS Maschinen Resmi Uygulaması

Devir Hesaplayıcı


Dairesel Kesiciler ve Manyetik Matkaplar için kesme hızını (RPM) hesaplamanıza yardımcı olacak dünyanın tek uygulaması. Bu tam otomatik uygulama yalnızca BDS Maschinen GmbH ürünleri için değil, diğer markaların ürünleri için de kullanılabilir

Bu yeni RPM Hesaplama Uygulaması, internet bağlantısından bağımsız olarak tamamen çevrimdışı olarak kullanılabilir.

Uygulama bu şekilde çalışır... Sahip olduğunuz manyetik matkabın modelini seçin, deleceğiniz malzeme tipini seçin, kullandığınız dairesel kesici tipini seçin, dairesel kesicinin çapını milimetre veya inç olarak seçin ve sadece Hesapla düğmesine basın.

BDS Maschinen Resmi Uygulaması


Tamamen dairesel kesici delme teknolojisine adanmış dünyanın ilk Mobil Uygulaması. Delme operatörleri ve bayilerimiz için çok faydalı bir Uygulama. Uygulamanın ayrıcalıklı özellikleri arasında manyetik matkaplar ve dairesel kesicileri delme gereksiniminize göre otomatik olarak bulma özelliği yer alır. Kesme hızını hesaplayın ve manyetik matkap vites adımını saniyeler içinde otomatik olarak öğrenin. Boyuta ve belirli manyetik manyetik matkap modeline göre kılavuz çekme adaptörlerini otomatik olarak bulun. Tüm ürün videolarımızı ve kataloglarımıza şimdi cep telefonunuzdan ulaşabilirsiniz. Çok çeşitli manyetik matkaplar, dairesel kesiciler ve kaynak ağzı açma makineleri uygulamada yer alıyor.